niedziela, 22 marca 2015

wizytówki na stół weselny, karteczki na wódkę, dekoracja samochodu ślubnego

Jasnozielone kokardki były motywem przewodnim oprawy majowego, a więc wiosennego jeszcze, ślubu i wesela. Użyłam atłasowych wstążeczek o różnych grubościach, perłowego papieru i niewielkich cyrkonii w kolorze zielonym. Na zaproszeniach pojawiły się też konwalie wyklejone z białych półperełek, ale akurat zaproszeniom należy się chyba osobny post. ;) Poniżej przedstawiam więc pozostałe elementy, które pojawiły się na weselu.Wizytówki dla pary młodej i rodziców wyróżniały się innymi wstążeczkami. Kobalt nie został wybrany tutaj przypadkowy, panna młoda miała buty w tym kolorze, pan młody - skarpetki.


Karteczki na wódkę z datą, imionami pary młodej lub toastami także były kwadratowe, malutkie, z najwęższą z wstążek. Kokardki zawiązałam w domu, tak, by nie przylegały ciasno do szyjki, aby potem szybko i łatwo nałożyć je na schłodzone butelki.

Z szerszej wstążki w tym samym kolorze wykonałam także prostą dekorację samochodu. Kokardy zamocowane były na niewielkich przezroczystych przyssawkach, na tyle małych, że były niewidoczne - na tyle dużych, że utrzymały się bez problemu.

 fot. Kuba Woźniak, KupŚlub
fot. Kuba Woźniak, KupŚlub

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz